CIMM, AFESB CE 50L

11.3 kg
Atest na pitnou vodu

tento produkt pracoval bez poruchy mnoho let

• přesně tu jsem potřeboval
  • , zakoupeno v Pumpa, a.s.

• Jsem spokojen príště budu nakupovat zase zde

Max. teplota kapaliny
100 °C
11.3 kg
Atest na pitnou vodu

Vyrovnávací tlakové nádoby s vyměnitelným vakem. Tlaková nádoba CIMM AFE CE je vhodná především pro zásobování užitkovou vodou, pro domácí vodárny nebo pro kompenzaci tlaku v tlakovém okruhu studené a horké vody. Svařovaná nádoba je vyrobena z hlubokotaženého ocelového plechu.

Uvnitř je vyměnitelný pryžový vak (EPDM) potravinářské kvality vhodný pro styk s pitnou vodou. Vak je uchycen mezi pláštěm nádoby a odnímatelnou přírubou. U větších modelů je uchycen také na protilehlé straně nádoby upevňovací průchodkou. Po odmontování příruby je možné vak snadno vyjmout a vyměnit.

Díky pryžovému vaku voda nepřichází do styku s nádobou, čímž se prodlužuje životnost nádoby a nedochází ke kontaminaci. Připojovací příruba je vyrobena z pozinkované oceli a její součástí je plastový kryt, který zamezuje kontaktu vody s přírubou. Nádoba je vybavena kvalitním vzduchovým ventilkem, který umožňuje doplňování vzduchu.

POUŽITÍ okruhy horké a studené užitkové vody tlakové soustavy topné a chladící okruhy

SPECIFIKACE výměnný, pryžový vak EPDM maximální pracovní tlak 10 bar, (pro AFC CE 750 d750 8bar) provozní teplota -10 až +100 °C pro AFC CE 750 d750, ostatní -10 až +70 °C

tento produkt pracoval bez poruchy mnoho let

• přesně tu jsem potřeboval
  • , zakoupeno v Pumpa, a.s.

• Jsem spokojen príště budu nakupovat zase zde
    • nemám žádné proti